Strona główna | O numerologii | Portret numerologiczny | Esencje i tranzyty | Numerologia partnerska | Imiennik

Moje menu

Logowanie
Rejestracja

Przykładowe analizy
Przykładowy portret numerologiczny


Portret numerologiczny

Anna Maria Nowak
ur. 8-12-1976

Liczby kluczowe portretu numerologicznego

Twoja liczba drogi życia: 7
Inteligentny analityk
Siódemki to wrażliwi indywidualiści. Cechuje je umiejętność analizowania, inteligencja i poszukiwanie głębszej prawdy. Siódemki skierowane są ku sprawom ducha, często uciekają w samotność i zamykają się w sobie, dystansując się do otoczenia. Przychylność ludzi zapewniają im liczne talenty lub zdobyte umiejętności i specjalizacje. Siódemki to perfekcjoniści dążący do doskonałości i niezależności. Mają głęboką potrzebę zrozumienia świata i zrozumienia jego logicznej struktury. Siódemki to osoby stawiające na rozsądek i przemyślane idee. Zbyt silna wibracja siódemki może powodować nadmierne przywiązanie się do świata materialnego lub izolowania się.
Liczba dnia urodzenia: 8
Znaczenia w Twoim życiu nabiera sukces, materializm, bogactwo zdobyte ciężką pracą i wyrzeczeniami. Ósemka mówi o byciu autorytetem, przywódcą, działaczem. Symbolizuje realizm i siłę. Aby osiągnąć spełnienie, sugeruj się tymi wartościami i wytycznymi idąc przez życie.
Liczba potrzeby serca: 2
Twoje marzenia, potrzeby i tęsknoty to: umiejętność porozumiewania się, harmonijnej współpracy, przyjacielskość, otwartość na świat. Dwójka mówi o nieśmiałości, dużej wrażliwości i ukierunkowaniu na drugiego człowieka. W tych obszarach masz szansę osiągnąć spełnienie.
Liczba osobowości: 8
Twoje otoczenie widzi Cię jako osobę, którą cechują sukces, materializm, bogactwo zdobyte ciężką pracą i wyrzeczeniami. Ósemka mówi o byciu autorytetem, przywódcą, działaczem. Symbolizuje realizm i siłę.
Liczba ekspresji: 1
Cechy, które definiują Twój charakter i najtrafniej określają Twoją osobowość to umiejętność kierowania, władza, upartość, siła, wytrwałość, niezależność i wiara w siebie. Jedynka mówi o braniu spraw w swoje ręce, determinacji i dobrych decyzjach. Rozwijaj swoje talenty zgodnie z powyższymi wartościami i wyciągaj wnioski ze swoich słabości aby osiągnąć życiowe cele zdeterminowane przez Drogę Życia.

Cykle kluczowe i piramida numerologiczna

Piramida numerologiczna
IV punkt zwrotny

8

III punkt zwrotny

6

I i II punkt zwrotny

11

4

I, II i III cykl

3

8

5

I i II wyzwanie

5

3

III wyzwanie

2

IV wyzwanie

2

Cykle kluczowe
Cykl I - formujący (liczba: 3)
Okres życia do 29 roku
Cykl ten oznacza duże możliwości rozwoju osobowości otwartej, radosnej, przyjacielskiej. Jeśli wzrastasz w szczęśliwej rodzinie masz możliwość rozwoju twórczego, ekspresji, zaistnienia. Rozwijane są Twoje talenty artystyczne. Masz bogate w przeżycia dzieciństwo.
To co Ci zagraża w negatywnej wibracji to brak konsekwencji, chwiejność, brak stabilizacji, słabość charakteru, lęki, brak śmiałości, izolowanie się. Może to prowadzić do blokady twórczej i samotności. Możesz nawet urodzić się w nieszczęśliwej lub rozbitej rodzinie.
Opiekunowie powinni wspierać i ukierunkowywać Twoje zamiłowanie do sztuki, wrażliwość i talenty artystyczne, ale zarazem skrupulatnie pilnować Twojej pracowitości
Cykl II - produktywny (liczba: 8)
Okres życia od 30 do 56 lat
Cykl wiąże się z realizacją w sferze finansowej lub całkowity zwrot w stronę życia duchowego. Spełnisz się teraz w realizacji swoich zamierzeń i ambicji - możesz liczyć na awans lub poświęcisz się niezależnej działalności zawodowej. W życiu zawodowym dojdziesz do władzy a w życiu rodzinnym poczujesz potrzebę stabilizacji i harmonii. Masz przed sobą lekcje nauki wykorzystywania swojej pozycji i statusu dla dobra innych, w celach wyłącznie służących dobru. Jest to czas, w którym powinieneś zrozumieć iż każdy Twój czyn ma swoje konsekwencje, a Ty masz moc kształtowania Swojej rzeczywistości. Pamiętaj, że zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności za skutki swojego postępowania. Jeśli negatywnie wibrujesz w tym cyklu, pohamuj swoją impulsywność i niepohamowane reakcje, które doprowadzić Cię mogą do generowania strat, załamań i życiowej klęski. Możesz stanąć przed walką o równowagę wewnętrzną, a jeśli nie będziesz miał wystarczająco siły, grozi Ci utrata zdrowia.
Cykl III - żniwny (liczba: 5)
Okres życia po 57 roku
To okres braku stabilizacji, poszukiwań spełnienia, odkrywania samego siebie. Nastaw się na schyłek życia pełen przygód i podróży. Poczujesz teraz co to znaczy wolność i zaznasz smaku prawdziwych przyjemności. Jeśli negatywnie wibrujesz w tym cyklu, łatwo możesz utracić cel i sens życia. Może doprowadzić to do strat, życia w strachu, które mogą doprowadzić Cię do chorób psychicznych i popchnąć ku uzależnieniom.

Punkty zwrotne
I punkt zwrotny (liczba: 11)
Okres życia do 29 lat
Na ogół ten punkty zwrotny należy interpretować zgodnie z symboliką liczby 2. Wchodzisz teraz w okres spełniania się w związkach. Dużego znaczenia nabierze pomoc innym, zrozumienie wobec otoczenia oraz duża dawka tolerancji. Jest to czas na wzbogacenie życia wewnętrznego i nauczenie się przeżywania i wyrażania emocji. Spełnisz się teraz w każdym związku, który rozpoczniesz, zarówno w prywatnym jak i zawodowym życiu. Jeśli negatywnie wibrujesz w tym okresie, upadną Twoje ideały, stracisz zaufanie do swoich przekonań. Może Ci grozić nawet rozwód i problemy zawodowe.
Ten punkt zwrotny mówi o dużym wpływie kobiet na Twoje życie oraz na życie w ciągłym podporządkowaniu otoczeniu i narzuconym przez nie systemom. Liczba 11 pokazuje dualizm czyli brak stabilizacji, przeszkody wynikające z nadwrażliwości, brak równowagi emocjonalnej. Masz tendencje do wikłania się w związki przedwcześnie. Brakuje Ci systematyczności i konsekwencji.
II punkt zwrotny (liczba: 4)
Okres życia od 30 do 38 lat
Wchodzisz w okres wytężonej pracy. Będziesz musiał wykazać się bardzo dobrą organizacją, aby osiągnąć spełnienie i sukces. Intuicja wskaże Ci w jakie przedsięwzięcia masz się zaangażować. Wykażesz się niesamowitą przedsiębiorczością i włożysz dużo wysiłku w budowanie fundamentów swojego życia. Uda Ci się osiągnąć stabilizację, bezpieczeństwo, co wprowadzi dużo równowagi w życiu prywatnym i zawodowym. Wibracja czwórki mówi o tym, że nie dopisze Ci szczęście i na wszystko będziesz musiał sam zapracować. Osiągniesz jednak zamierzone cele nie napotykając ograniczeń w przewidywanym terminie. Jeśli jednak nie wykażesz się pracowitością i skłaniać się będziesz ku lenistwu, napotkasz na problemy finansowe.
Wchodzisz w okres, w którym obowiązywać Cię będzie duże poczucie realizmu i koncentrowanie się na rzeczach praktycznych. Tylko ciężka i solidna praca doprowadzi Cię do osiągnięcia stabilizacji i zdobycia silnej pozycji. Ograniczać Cię powinna ostrożność i rozsądek. To nie jest czas na niepewne inwestycje. Wykażesz się charakterem i dużym pokładem silnej woli. Twoja ciężka praca zaowocuje dużym sukcesem. Będziesz stanowił silne wsparcie dla swoich bliskich.
III punkt zwrotny (liczba: 6)
Okres życia od 39 do 47 lat
Ta wibracja wprowadzi w Twoje życie poczucie obowiązku, odpowiedzialności, bycia poukładanym, docenionym. Poczujesz jak ważne są dla Ciebie relacje rodzinne oraz najbliżsi i staniesz się teraz ich główną podporą i opiekunem. Na polu zawodowym sprawdzisz się jako lider i pionier. Wibracja szóstki wnosi do Twojego życia stabilizację, miłość, harmonię w rodzinie i spełnienie zawodowe. Lekcją dla Ciebie na być w tym przedziale czasu bycie zgodnym i tolerancyjnym. Naucz się panować nad swoimi emocjami i reagować adekwatnie do sytuacji. Będziesz potrzebował teraz poczucia bezpieczeństwa i równowagi wewnętrznej.
Rozpoczynasz okres poświęcania się rodzinie. Stworzysz fundamenty życia zawodowego i rodzinnego. Spełniasz się jako rodzic i pracownik. Rozwijasz w sobie talenty artystyczne i zmysł estetyczny. Roztacza wokół siebie ciepło i wprowadzasz harmonię.
IV punkt zwrotny (liczba: 8)
Okres życia po 48 lat
Przygotuj się na spełnienie materialne i realizację swoich planów. Jest to dobry okres na zebranie swojej energii i spełnienie się w swoich planach, realizowanych z determinacją i odwagą. Wyrobisz w sobie umiejętność podejmowania błyskawicznych decyzji i analizowania sytuacji. Nadejdzie czas na sukces, spróbowanie władzy i intratne interesy. Przygotuj się też na rozwój duchowy i mistyczny. Pozwoli Ci to zachować równowagę wewnętrzną, kiedy popadniesz w szał robienia zawrotnej kariery. Nie możesz dochodzić do władzy i majątku kosztem innych. Będziesz realizować się poprzez pomoc innym. Masz teraz szansę na osiągnięcie tego, o czym marzyłeś, ale musisz być dobrym obserwatorem i wyciągać wnioski ze swoich błędów. Jeśli negatywnie wibrujesz w tym cyklu dotknąć Cię mogą problemy finansowe lub zdrowotne.
Wchodzisz w bardzo dynamiczny okres swojego życia. Spełni się Twoje marzenie o zdobyciu władzy, poważania i pieniędzy. Poza zdobyciem dóbr materialnych wzbogacisz się również wewnętrznie poprzez przeżycia wewnętrzne. Jeśli negatywnie wibrujesz w tym cyklu możesz mieć problemu finansowe i zdrowotne.

Wyzwania (czarne szczyty)
I wyzwanie (liczba: 5)
Okres życia do 29 lat
To wyzwanie skłaniać Cię będzie do wsłuchiwania się we własne wnętrze. Wystrzegaj się wszelkich szaleństw, przesady, niestałości. Zwróć uwagę na swoje otoczenie i poznaj granice swojej swobody. Nie rań nikogo wolnością swoich poglądów i nadmierną energią. Nie ufaj złudzeniom.
Dokuczać Ci mogą problemy z narządami rozrodczymi oraz płucami. Rozpierająca Cię energia może powodować skrajną nerwowość oraz nasilanie się stanów lękowych. Postaraj się wyciszać.
II wyzwanie (liczba: 3)
Okres życia od 30 do 38 lat
Wyzwanie to mówi o potrzebie nauki, stawiania czoła wewnętrznym lękom i obawom, które zaburzają właściwe porozumiewania się z otoczeniem. Zaufaj sobie. Uwierz w trafność swoich pomysłów. Odkryj w sobie wrodzone zdolności i umiejętności. Wyspecjalizowanie się w danej dziedzinie wpłynie na Twoją pewność siebie i pozwoli Ci się otworzyć.
Twoje czułe punkty w organizmie to wątroba i gardło, a także tarczyca. Mogą dokuczać Ci też choroby związane z układem krążenia.
III wyzwanie - główne (liczba: 2)
Okres życia od 39 do 47 lat
Wyzwanie to może wiązać się z trudnością współpracy z innymi, a co się z tym wiąże umiejętnością słuchani i porozumiewania się. Kieruj się intuicją i wytrwale pokonuj kłopoty w budowaniu harmonijnego związku. Dołóż wszelkich starań, żeby ustabilizować stosunki z bliskimi i pracuj nad lepszą komunikację z otoczeniem.
Zagrożony może być Twój system nerwowy. Będziesz zmagał się z wszelkimi stanami napięcia powodowanym przez stresy. Dbaj o swój układ moczowy.
IV wyzwanie (liczba: 2)
Okres życia po 48 lat
Wyzwanie to może wiązać się z trudnością współpracy z innymi, a co się z tym wiąże umiejętnością słuchani i porozumiewania się. Kieruj się intuicją i wytrwale pokonuj kłopoty w budowaniu harmonijnego związku. Dołóż wszelkich starań, żeby ustabilizować stosunki z bliskimi i pracuj nad lepszą komunikację z otoczeniem.
Zagrożony może być Twój system nerwowy. Będziesz zmagał się z wszelkimi stanami napięcia powodowanym przez stresy. Dbaj o swój układ moczowy.

Modyfikatory liczb kluczowych

Internsywność liczb i lekcje karmiczne

Liczba 1 - za dużo. Intensywność tej liczby cechuje umiejętność kierowania, władza, upartość, siła, wytrwałość, niezależność i wiara w siebie. Jedynka mówi o braniu spraw w swoje ręce, determinacji i dobrych decyzjach. Popracuj nad tymi akceptami osobowości, aby złagodzić ich wpływ na Twoje życie.

Liczba 3 - lekcja karmiczna. Dotyczy komunikowania się, otworzenia na innych i aktywnego działania. Mówi o potrzebie nabrania pewności siebie, zdobycia sympatii otoczenia, oraz szukania możliwości wyrażania swoich potrzeb. Możesz przerabiać problemy w pracy i w życiu codziennym, jeśli będziesz przejmować się drobnostkami, plotkami oraz wdawał się w intrygi.

Liczba 5 - za dużo. Intensywność tej liczby cechuje wolność, dynamizm, aktywność, zmiany, konsumpcyjny stosunek do życia. Piątka mówi o otwartości na świat, potrzebach podróży, ciągłego odkrywania nowinek i zaspokajania zmysłów. Popracuj nad tymi akceptami osobowości, aby złagodzić ich wpływ na Twoje życie.

Liczba 7 - lekcja karmiczna. Dotyczy mądrości i wiedzy wewnętrznej, duchowej. Ta lekcja polega na wsłuchaniu się we własne wnętrze, wyciszeniu się i otworzenia umysłu. Będziesz musiał nauczyć się polegać na samym sobie i bycia samotnym. Zaakceptuj fakt, że poza fizycznością istnieje świat pozamaterialny, zaufaj wiedzy.

Liczba 8 - lekcja karmiczna. Związana jest z materializmem, władzą, pieniądzem, a nawet mistycyzmem. Nauczyć się masz szacunku do wartości pieniądza i zrozumienia jego roli. Może dotknąć Cię bieda lub stracisz nagle łatwo zdobyty majątek. Ma to Cię nauczyć respektu do pieniędzy. Naucz się analizować swoje pochopne decyzje i nabierz pewności siebie.

Liczba pierwszej litery imienia: 1
Jeśli przystępujesz do realizacji jakiegoś przedsięwzięcia, w Twoim sposobie działania dominują umiejętność kierowania, władza, upartość, siła, wytrwałość, niezależność i wiara w siebie. Jedynka mówi o braniu spraw w swoje ręce, determinacji i dobrych decyzjach.
Liczba ostatniej litery imienia: 1
Gdy kończysz projekty dajesz się poznać jako osoba którą cechuje umiejętność kierowania, władza, upartość, siła, wytrwałość, niezależność i wiara w siebie. Jedynka mówi o braniu spraw w swoje ręce, determinacji i dobrych decyzjach.
Liczba pierwszej samogłoski imienia: 1
Samogłoska w Twoim imieniu wskazuje na głębokie potrzeby, które wyrażają się poprzez umiejętność kierowania, władza, upartość, siła, wytrwałość, niezależność i wiara w siebie. Jedynka mówi o braniu spraw w swoje ręce, determinacji i dobrych decyzjach.
Liczba dojrzałości: 8
Jako druga droga życia, liczba ta wprowadza do naszego życia nieoczekiwane sytuacje, które wymagają od nas wypracowania takich cech jak: sukces, materializm, bogactwo zdobyte ciężką pracą i wyrzeczeniami. Ósemka mówi o byciu autorytetem, przywódcą, działaczem. Symbolizuje realizm i siłę. Kierując się powyższymi wytycznymi masz szansę na osiągnięcie równowagi, harmonii i spełnienia
Liczba równowagi: 1
Idąc przez życie i napotykając przeszkody łatwiej Ci będzie je pokonać, jeśli nastawisz się na umiejętność kierowania, władza, upartość, siła, wytrwałość, niezależność i wiara w siebie. Jedynka mówi o braniu spraw w swoje ręce, determinacji i dobrych decyzjach.
Liczba podświadomości: 6
Jeśli nie wierzysz w samego siebie, i swoje możliwości zwróć uwagę na umiejętności i cechy jakie posiadasz, a należą do nich przede wszystkim: obowiązkowość, odpowiedzialność, bycie rodzinnym, empatycznym i harmonijnym. Szóstka to sukces, poświęcenie pasji, zmysły estetyczne i artystyczne. To liczba kreatywności, twórczości i wolności.
Liczba myśli: 11
Prawdziwymi wartościami, którymi kierujesz się w życiu są dla Ciebie: harmonijna współpraca, dobro porozumienie, przyjaźń i otwartość na innych. Odzywa się w Tobie nieśmiałość, duża wrażliwość i empatia.
Liczba mostu: 6
Duszę i ciało zestroisz poprzez zżycie się z rodziną, pomoc innym, sukces zawodowy, pasje, odpowiedzialność, twórczość i wolność.

Stwórz swój portret numerologiczny teraz
Sprawdź też


BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut