Strona główna | O numerologii | Portret numerologiczny | Esencje i tranzyty | Numerologia partnerska | Imiennik

Moje menu

Logowanie
Rejestracja

O numerologii

Numerologia
Portret numerologiczny
      Liczby kluczowe
      Piramida numerologiczna
      Modyfikatory
Esencje i tranzyty
Numerologia partnerska
Imiennik numerologiczny

Przykładowe analizy
Kluczowe liczby portretu numerologicznego

Droga życia

Jest najważniejszą liczbą w karcie. Oznacza Drogę Życia, mówi o tym jacy jesteśmy na co dzień. Określa nasz charakter i usposobienie, a także zachowanie się w różnych sytuacjach. Liczba ta oznacza cykl czasowy. Da się zmierzyć jej przebieg, przy jednoczesnym obserwowaniu rozwoju osobowości. Droga życia każdego z nas nie jest wartością stałą, lecz jest ściśle związana z przemijającym czasem. Może dzielić się na cykle dzienne, miesięczne i roczne. Każdy z nas powinien wykorzystać moc każdego z cykli na potrzeby rozwoju wewnętrznego i ciągłego doskonalenia się.

Droga życia jest sumą wszystkich cyfr daty urodzenia.

Liczba dnia urodzenia

Liczba ta dodaje akcentów do naszej Drogi Życia. Uwidacznia to, co ma znaczenie i czym powinniśmy sugerować się idąc przez życie. Osoby mające te same liczby dnia urodzenia wiąże ze sobą ten sam los.

Potrzeba serca (duszy)

Liczba ta jest związana z naszą podświadomością, a zatem z tym, o czym skrycie marzymy, do czego dążymy. Dotyczy naszych tęsknot i potrzeb. Pełni rolę wewnętrznej intuicji, która podpowiada nam, w jakiej dziedzinie życia osiągniemy spełnienie.

Liczbę determinują samogłoski imienia i nazwiska.

Osobowość

Określa jak postrzegają nas inni, jakie cechy naszej osobowości są rozpoznawane przez otoczenie.

Liczbę determinują spółgłoski imienia i nazwiska.

Cel życia (liczba ekspresji)

Określa specyfikę naszego charakteru. Mówi o naszych słabościach, talentach, determinuje naszą emocjonalną, mentalną i fizyczną budowę. Podpowiada jak się doskonalić, jakie talenty powinniśmy rozwijać. Liczba określa również nasz dorobek z poprzednich wcieleń. Cele życiowe wskazane przez Liczbę Ekspresji, powinniśmy tak dopasować, aby w jej realizacji współgrała z naszą bieżącą Drogą Życia.

Liczbę determinują litery z imienia i nazwiska.

Przeczytaj więcej


Sprawdź


BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut