Strona główna | O numerologii | Portret numerologiczny | Esencje i tranzyty | Numerologia partnerska | Imiennik

Moje menu

Logowanie
Rejestracja

O numerologii

Numerologia
Portret numerologiczny
      Liczby kluczowe
      Piramida numerologiczna
      Modyfikatory
Esencje i tranzyty
Numerologia partnerska
Imiennik numerologiczny

Przykładowe analizy
O numerologii

NUMEROLOGIA to prognozowanie z liczb. Polega na przypisywaniu obiektom odpowiednich liczb, które determinują los danego obiektu.

Według numerologii dusza wstępuje w ciało, żeby się doskonalić. Każdy przeżywa w swoim życiu jakieś lekcje, wesołe, smutne, mniej lub bardziej drastyczne, z których powinien wysnuć jakieś wnioski i czegoś się nauczyć. Co więcej każde wydarzenie nie dzieje się przypadkowo. Numerologia analizując Twoją datę urodzenia, imiona i nazwisko tworzy portret numerologiczny, który pomaga ustalić, jakie wyzwania nas jeszcze czekają, a jakie mamy już za sobą.

Podstawową zasadą numerologii jest sumowanie cyfr (np. daty urodzenia) aż do otrzymania liczby jednocyfrowej lub tzw. liczb mistrzowskich 11 albo 22. Dla przykładu, jeśli badamy osobę urodzoną 2 października 1956 roku, numerologia opisuje ją jako numerologiczną szóstkę (2 + 1+0 + 1+9+5+6 = 24 => 2+4=6).

Nazwy własne sprowadza się do postaci liczby w ten sposób, że każda litera alfabetu ma przypisaną pewną liczbę. Następnie liczby składające się na wyraz sumuje się w ten sam sposób jak opisano powyżej.

Przeczytaj więcej


Sprawdź


BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut