Strona główna | O numerologii | Portret numerologiczny | Esencje i tranzyty | Numerologia partnerska | Imiennik

Moje menu

Logowanie
Rejestracja

Przykładowe analizy
Przykładowa partnerska analiza numerologiczna


Numerologia partnerska

Anna Maria Nowak
ur. 8-12-1976

Twoja liczba
drogi życia
7
Jan Nowak
ur. 1-2-1972

Liczba drogi życia
partnera / partnerki
22(4)
Czwórka z Siódemką stanowi dobre ciekawe połączenie dla obu stron. Oboje dajecie sobie bezpieczeństwo przez co czujecie się wyjątkowo dobrze w swoim towarzystwie. Jesteście do siebie bardzo przywiązani i wierni. Przemyślane idee Siódemki bardzo odpowiadają racjonalnej Czwórce, która z kolei zapewni poczucie bezpieczeństwa w związku i w rodzinie. To połączenie wróży trwały związek.

Liczby kluczowe portretu numerologicznego

Liczba drogi życia
Twoja liczba: 7Liczba partnera/partnerki: 22
Inteligentny analityk
Siódemki to wrażliwi indywidualiści. Cechuje je umiejętność analizowania, inteligencja i poszukiwanie głębszej prawdy. Siódemki skierowane są ku sprawom ducha, często uciekają w samotność i zamykają się w sobie, dystansując się do otoczenia. Przychylność ludzi zapewniają im liczne talenty lub zdobyte umiejętności i specjalizacje. Siódemki to perfekcjoniści dążący do doskonałości i niezależności. Mają głęboką potrzebę zrozumienia świata i zrozumienia jego logicznej struktury. Siódemki to osoby stawiające na rozsądek i przemyślane idee. Zbyt silna wibracja siódemki może powodować nadmierne przywiązanie się do świata materialnego lub izolowania się.
Genialny twórca
Numerologiczne 22 obdarzone są niezwykłym potencjałem energetycznym i mocą tworzenia. Ich zadaniem jest wykorzystanie swoich umiejętności dla dobra innych. Charakteryzuje je łatwość w rozwiązywaniu problemów i pokonywania przeszkód oraz duże samozaparcie. Łatwo osiągają sukces i sławę, ale często zapominają o swoich najbliższych i konieczności współpracy z innymi. Wibracja ta posiada ogromną moc przyciągania innych swoim entuzjazmem i darem przekonywania. To prawdziwi ludzie czynu. Może im zagrażać nadmierna ambicja, pracoholizm, chciwość i materializm.
Liczba dnia urodzenia
Twoja liczba: 8Liczba partnera/partnerki: 1
Znaczenia w Twoim życiu nabiera sukces, materializm, bogactwo zdobyte ciężką pracą i wyrzeczeniami. Ósemka mówi o byciu autorytetem, przywódcą, działaczem. Symbolizuje realizm i siłę. Aby osiągnąć spełnienie, sugeruj się tymi wartościami i wytycznymi idąc przez życie.Znaczenia w Twoim życiu nabiera umiejętność kierowania, władza, upartość, siła, wytrwałość, niezależność i wiara w siebie. Jedynka mówi o braniu spraw w swoje ręce, determinacji i dobrych decyzjach. Aby osiągnąć spełnienie, sugeruj się tymi wartościami i wytycznymi idąc przez życie.
Liczba potrzeby serca
Twoja liczba: 2Liczba partnera/partnerki: 8
Twoje marzenia, potrzeby i tęsknoty to: umiejętność porozumiewania się, harmonijnej współpracy, przyjacielskość, otwartość na świat. Dwójka mówi o nieśmiałości, dużej wrażliwości i ukierunkowaniu na drugiego człowieka. W tych obszarach masz szansę osiągnąć spełnienie.Twoje marzenia, potrzeby i tęsknoty to: sukces, materializm, bogactwo zdobyte ciężką pracą i wyrzeczeniami. Ósemka mówi o byciu autorytetem, przywódcą, działaczem. Symbolizuje realizm i siłę. W tych obszarach masz szansę osiągnąć spełnienie.
Liczba osobowości
Twoja liczba osobowości: 8Liczba partnera/partnerki: 9
Twoje otoczenie widzi Cię jako osobę, którą cechują sukces, materializm, bogactwo zdobyte ciężką pracą i wyrzeczeniami. Ósemka mówi o byciu autorytetem, przywódcą, działaczem. Symbolizuje realizm i siłę.Twoje otoczenie widzi Cię jako osobę, którą cechują altruizm, spełnienie, empatia, tolerancja, poświęcenie bezinteresownej miłości. Symbolizuje rozwój wewnętrzny, potrzebę służenia i bycia wolnym i niezależnym.
Liczba ekspresji
Twoja liczba: 1Liczba partnera/partnerki: 8
Cechy, które definiują Twój charakter i najtrafniej określają Twoją osobowość to umiejętność kierowania, władza, upartość, siła, wytrwałość, niezależność i wiara w siebie. Jedynka mówi o braniu spraw w swoje ręce, determinacji i dobrych decyzjach. Rozwijaj swoje talenty zgodnie z powyższymi wartościami i wyciągaj wnioski ze swoich słabości aby osiągnąć życiowe cele zdeterminowane przez Drogę Życia.Cechy, które definiują Twój charakter i najtrafniej określają Twoją osobowość to sukces, materializm, bogactwo zdobyte ciężką pracą i wyrzeczeniami. Ósemka mówi o byciu autorytetem, przywódcą, działaczem. Symbolizuje realizm i siłę. Rozwijaj swoje talenty zgodnie z powyższymi wartościami i wyciągaj wnioski ze swoich słabości aby osiągnąć życiowe cele zdeterminowane przez Drogę Życia.

Cykle kluczowe, punkty zwrotne i wyzwania

Cykle kluczowe
Twój cykl: II - produktywny
do 56 roku życia
Cykl partnera/partnerki: III - żniwny
Cykl wiąże się z realizacją w sferze finansowej lub całkowity zwrot w stronę życia duchowego. Spełnisz się teraz w realizacji swoich zamierzeń i ambicji - możesz liczyć na awans lub poświęcisz się niezależnej działalności zawodowej. W życiu zawodowym dojdziesz do władzy a w życiu rodzinnym poczujesz potrzebę stabilizacji i harmonii. Masz przed sobą lekcje nauki wykorzystywania swojej pozycji i statusu dla dobra innych, w celach wyłącznie służących dobru. Jest to czas, w którym powinieneś zrozumieć iż każdy Twój czyn ma swoje konsekwencje, a Ty masz moc kształtowania Swojej rzeczywistości. Pamiętaj, że zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności za skutki swojego postępowania. Jeśli negatywnie wibrujesz w tym cyklu, pohamuj swoją impulsywność i niepohamowane reakcje, które doprowadzić Cię mogą do generowania strat, załamań i życiowej klęski. Możesz stanąć przed walką o równowagę wewnętrzną, a jeśli nie będziesz miał wystarczająco siły, grozi Ci utrata zdrowia.To pracowity okres praktycznie bez żadnych chwil oddechu. To okres dużej niezależności, uznania w pracy a nawet wiąże się z obraniem nowego kierunku w jednej z dziedzin Twojego życia. Jeśli w tym cyklu będziesz wibrować negatywnie, nie uzyskasz znacznych wyników mimo włożonego w to wysiłku. Popadniesz w samotność bez przychylnych osób wokół Ciebie
Punkty zwrotne
Twój punkt zwrotny: III
do 47 roku życia
Punkt zwrotny partnera/partnerki: IV
Ta wibracja wprowadzi w Twoje życie poczucie obowiązku, odpowiedzialności, bycia poukładanym, docenionym. Poczujesz jak ważne są dla Ciebie relacje rodzinne oraz najbliżsi i staniesz się teraz ich główną podporą i opiekunem. Na polu zawodowym sprawdzisz się jako lider i pionier. Wibracja szóstki wnosi do Twojego życia stabilizację, miłość, harmonię w rodzinie i spełnienie zawodowe. Lekcją dla Ciebie na być w tym przedziale czasu bycie zgodnym i tolerancyjnym. Naucz się panować nad swoimi emocjami i reagować adekwatnie do sytuacji. Będziesz potrzebował teraz poczucia bezpieczeństwa i równowagi wewnętrznej.
Rozpoczynasz okres poświęcania się rodzinie. Stworzysz fundamenty życia zawodowego i rodzinnego. Spełniasz się jako rodzic i pracownik. Rozwijasz w sobie talenty artystyczne i zmysł estetyczny. Roztacza wokół siebie ciepło i wprowadzasz harmonię.
Jest to okres, gdzie odkrywasz swoje zdolności, talenty i rozwijasz się twórczo. Skupiasz się teraz na poszukiwaniach, koncentrujesz się na swoich zainteresowaniach, rozwijasz swój indywidualizm. Twoją mocną stroną jest bogata wyobraźnia. Należy ją eksploatować. Masz teraz niesamowicie harmonijne stosunki z otoczeniem, łatwo się komunikujesz i nawiązujesz długotrwałe relacje.
Osiągniesz teraz pełną dojrzałość i harmonię w związkach z innymi i w życiu z samym sobą. Otaczać Cię będą prawdziwi przyjaciele. Spełnisz się twórczo i osiągniesz upragnioną stabilizację. Unikaj jednak przesadnych wygód i ułatwień. Zachowaj rozsądek i ostrożność, aby uniknąć strat finansowych
Czarne szczyty
Twój czarny szczyt: III
do 47 roku życia
Czarny szczyt partnera/partnerki: IV
Wyzwanie to może wiązać się z trudnością współpracy z innymi, a co się z tym wiąże umiejętnością słuchani i porozumiewania się. Kieruj się intuicją i wytrwale pokonuj kłopoty w budowaniu harmonijnego związku. Dołóż wszelkich starań, żeby ustabilizować stosunki z bliskimi i pracuj nad lepszą komunikację z otoczeniem.
Zagrożony może być Twój system nerwowy. Będziesz zmagał się z wszelkimi stanami napięcia powodowanym przez stresy. Dbaj o swój układ moczowy.
Wyzwanie pierwsze dotyczy dbania o właściwy rozwój życia wewnętrznego, budowania własnego 'ja', stawiania na własną indywidualność a także nauka dyscypliny. Uwaga numerologiczne jedynki: liczba 1 w waszym wyzwaniu może oznaczać skłonność do nadużywania władzy. Zwróćcie uwagę na to, żeby nauczyć się panować nad swoim życiem.
Jesteś podatny na choroby związane z głową, dotyczące oczu, uszy, nosa, gardła. Mogą dokuczać Ci migreny oraz dokuczać bóle szyi.

Modyfikatory liczb kluczowych

Intensywność liczby 1
Ty i Twój partner/partnerka - za dużo. Intensywność tej liczby cechuje umiejętność kierowania, władza, upartość, siła, wytrwałość, niezależność i wiara w siebie. Jedynka mówi o braniu spraw w swoje ręce, determinacji i dobrych decyzjach. Popracuj nad tymi akceptami osobowości, aby złagodzić ich wpływ na Twoje życie.
Intensywność liczby 2
Ty i Twój partner/partnerka - bliskie ideału
Intensywność liczby 3
Ty i Twój partner/partnerka - lekcja karmiczna. Dotyczy komunikowania się, otworzenia na innych i aktywnego działania. Mówi o potrzebie nabrania pewności siebie, zdobycia sympatii otoczenia, oraz szukania możliwości wyrażania swoich potrzeb. Możesz przerabiać problemy w pracy i w życiu codziennym, jeśli będziesz przejmować się drobnostkami, plotkami oraz wdawał się w intrygi.
Intensywność liczby 4
Ty - bliskie ideałuPartner/partnerka - lekcja karmiczna. Skup się na pracy, osiągnięciu stabilizacji i zorganizowaniu swojego życia. Bądź bardziej cierpliwy, czeka Cię ciężka praca, jej nadmiar lub brak. Naucz się znajdować równowagę pomiędzy pedantyzmem i pracowitością a lenistwem. Musisz zrozumieć, co jest najważniejsze dla ciebie, być konsekwentnym w tym co robisz i doprowadzać plany do końca. Naucz się bycia wytrwałym i pokornym.
Intensywność liczby 5
Ty i Twój partner/partnerka - za dużo. Intensywność tej liczby cechuje wolność, dynamizm, aktywność, zmiany, konsumpcyjny stosunek do życia. Piątka mówi o otwartości na świat, potrzebach podróży, ciągłego odkrywania nowinek i zaspokajania zmysłów. Popracuj nad tymi akceptami osobowości, aby złagodzić ich wpływ na Twoje życie.
Intensywność liczby 6
Ty i Twój partner/partnerka - bliskie ideału
Intensywność liczby 7
Ty i Twój partner/partnerka - lekcja karmiczna. Dotyczy mądrości i wiedzy wewnętrznej, duchowej. Ta lekcja polega na wsłuchaniu się we własne wnętrze, wyciszeniu się i otworzenia umysłu. Będziesz musiał nauczyć się polegać na samym sobie i bycia samotnym. Zaakceptuj fakt, że poza fizycznością istnieje świat pozamaterialny, zaufaj wiedzy.
Intensywność liczby 8
Ty i Twój partner/partnerka - lekcja karmiczna. Związana jest z materializmem, władzą, pieniądzem, a nawet mistycyzmem. Nauczyć się masz szacunku do wartości pieniądza i zrozumienia jego roli. Może dotknąć Cię bieda lub stracisz nagle łatwo zdobyty majątek. Ma to Cię nauczyć respektu do pieniędzy. Naucz się analizować swoje pochopne decyzje i nabierz pewności siebie.
Intensywność liczby 9
Ty - bliskie ideałuPartner/partnerka - lekcja karmiczna. Związana jest z tolerancją, altruizmem, empatią, rozwojem i spełnieniem. Ta lekcja czeka na osoby skupione na sobie, egoistyczne, zarozumiałe, uparte i zamknięte na innych. Musisz nauczyć się współczucia, zrozumienia i cierpliwości. Spełnienie osiągniesz, gdy zaczniesz pomagać innych i poświęcać się sprawom dotyczącym ludzkości.
Pierwsza litera imienia
Twoja liczba: 1Liczba partnera/partnerki: 1
Jeśli przystępujesz do realizacji jakiegoś przedsięwzięcia, w Twoim sposobie działania dominują umiejętność kierowania, władza, upartość, siła, wytrwałość, niezależność i wiara w siebie. Jedynka mówi o braniu spraw w swoje ręce, determinacji i dobrych decyzjach.Jeśli przystępujesz do realizacji jakiegoś przedsięwzięcia, w Twoim sposobie działania dominują umiejętność kierowania, władza, upartość, siła, wytrwałość, niezależność i wiara w siebie. Jedynka mówi o braniu spraw w swoje ręce, determinacji i dobrych decyzjach.
Ostatnia litera imienia
Twoja liczba: 1Liczba partnera/partnerki: 5
Gdy kończysz projekty dajesz się poznać jako osoba którą cechuje umiejętność kierowania, władza, upartość, siła, wytrwałość, niezależność i wiara w siebie. Jedynka mówi o braniu spraw w swoje ręce, determinacji i dobrych decyzjach.Gdy kończysz projekty dajesz się poznać jako osoba którą cechuje wolność, dynamizm, aktywność, zmiany, konsumpcyjny stosunek do życia. Piątka mówi o otwartości na świat, potrzebach podróży, ciągłego odkrywania nowinek i zaspokajania zmysłów.
Pierwsza samogłoska imienia
Twoja liczba: 1Liczba partnera/partnerki: 1
Samogłoska w Twoim imieniu wskazuje na głębokie potrzeby, które wyrażają się poprzez umiejętność kierowania, władza, upartość, siła, wytrwałość, niezależność i wiara w siebie. Jedynka mówi o braniu spraw w swoje ręce, determinacji i dobrych decyzjach.Samogłoska w Twoim imieniu wskazuje na głębokie potrzeby, które wyrażają się poprzez umiejętność kierowania, władza, upartość, siła, wytrwałość, niezależność i wiara w siebie. Jedynka mówi o braniu spraw w swoje ręce, determinacji i dobrych decyzjach.
Liczba dojrzałości
Twoja liczba: 8Liczba partnera/partnerki: 3
Jako druga droga życia, liczba ta wprowadza do naszego życia nieoczekiwane sytuacje, które wymagają od nas wypracowania takich cech jak: sukces, materializm, bogactwo zdobyte ciężką pracą i wyrzeczeniami. Ósemka mówi o byciu autorytetem, przywódcą, działaczem. Symbolizuje realizm i siłę. Kierując się powyższymi wytycznymi masz szansę na osiągnięcie równowagi, harmonii i spełnieniaJako druga droga życia, liczba ta wprowadza do naszego życia nieoczekiwane sytuacje, które wymagają od nas wypracowania takich cech jak: silna potrzeba ekspresji, tworzenia, działania, spełnienia a przy tym szczęście, optymizm i radość. Liczba ta mówi też o licznych talentach, dużej przedsiębiorczości, kreatywności i potrzebie odnalezienia własnej drogi. Kierując się powyższymi wytycznymi masz szansę na osiągnięcie równowagi, harmonii i spełnienia
Liczba równowagi
Twoja liczba: 1Liczba partnera/partnerki: 6
Idąc przez życie i napotykając przeszkody łatwiej Ci będzie je pokonać, jeśli nastawisz się na umiejętność kierowania, władza, upartość, siła, wytrwałość, niezależność i wiara w siebie. Jedynka mówi o braniu spraw w swoje ręce, determinacji i dobrych decyzjach.Idąc przez życie i napotykając przeszkody łatwiej Ci będzie je pokonać, jeśli nastawisz się na obowiązkowość, odpowiedzialność, bycie rodzinnym, empatycznym i harmonijnym. Szóstka to sukces, poświęcenie pasji, zmysły estetyczne i artystyczne. To liczba kreatywności, twórczości i wolności.
Liczba podświadomości
Twoja liczba: 6Liczba partnera/partnerki: 4
Jeśli nie wierzysz w samego siebie, i swoje możliwości zwróć uwagę na umiejętności i cechy jakie posiadasz, a należą do nich przede wszystkim: obowiązkowość, odpowiedzialność, bycie rodzinnym, empatycznym i harmonijnym. Szóstka to sukces, poświęcenie pasji, zmysły estetyczne i artystyczne. To liczba kreatywności, twórczości i wolności.Jeśli nie wierzysz w samego siebie, i swoje możliwości zwróć uwagę na umiejętności i cechy jakie posiadasz, a należą do nich przede wszystkim: wytrwała praca, racjonalizm, praktyczność i materializm. Mówi o potrzebie stabilności, zdobywania wiedzy, pozycji i bycia skutecznym.
Liczba myśli
Twoja liczba: 11Liczba partnera/partnerki: 8
Prawdziwymi wartościami, którymi kierujesz się w życiu są dla Ciebie: harmonijna współpraca, dobro porozumienie, przyjaźń i otwartość na innych. Odzywa się w Tobie nieśmiałość, duża wrażliwość i empatia.Prawdziwymi wartościami, którymi kierujesz się w życiu są dla Ciebie: bogactwo, sukces, materializm, realizm, bycie przykładem.
Liczba mostu
Twoja liczba: 6Liczba partnera/partnerki: 1
Duszę i ciało zestroisz poprzez zżycie się z rodziną, pomoc innym, sukces zawodowy, pasje, odpowiedzialność, twórczość i wolność.Duszę i ciało zestroisz poprzez osiągnięcie władzy, kierowanie ludźmi, wytrwałe dążenie do niezależności. Lubisz brać sprawy w swoje ręce, podejmować decyzje za siebie i innych nie przyjmyjąc słów sprzeciwu.

Stwórz swoją analizę partnerską


Co daje rejestracja

Zachęcamy do zalogowania się przed utworzeniem którejkolwiek analizy numerologicznej. Logowanie nie jest wymagane, natomiast zalogowani użytkownicy:

  • mają nieograniczony dostęp do wykonanych wcześniej analiz numerologicznych, ponieważ każda analiza dodawana jest do prywatnej bazy danych
  • uzyskują dostęp do numerologii partnerskiej
  • uzyskają dostęp do imiennika numerologicznego

Jeśli nie masz jeszcze konta?
Sprawdź też


BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut